لینک

Skip Navigation Links

۱۳۹۷ بيست و چهارم شهريور ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری از 10 مهر لغایت 24 مهرماه

 

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور خبر داد:

زمان ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

 

.

دکتر مجید صفاری نیا با عنوان اینکه ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری از 10 مهر لغایت 24 مهرماه سال جاری است، گفت: آن دسته از دانشجویان دانشگاه که در مقطع کارشناسی دارای معدل 16 ، کارشناسی ارشد 17 و دکتری 17 هستند می توانند در مهلت عنوان شده، با مراجعه به سایت http://portal.saorg.ir جهت ثبت نام اقدام نمایند .


به گزارش روابط عمومی، مدیرکل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور اهداف این جشنواره را الگوسازی از دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری، ارتقاء انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در دانشجویان، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی(مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و ...) عنوان کرد.


وی تاکید کرد: با توجه به پتانسیل بسیار خوب دانشجویان فرهیخته دانشگاه پیام نور در حوزه های آموزشی، پژوهشی، فناوری، فرهنگی و ورزشی، از مسئولین مراکز و واحدها درخواست می شود در خصوص اجرای درخور این جشنواره در سطح مراکز و واحد ها اهتمام ورزیده و اطلاع رسانی به موقع و مناسب را انجام دهند.


دکتر صفاری نیا در پایان افزود: داوری این جشنواری در آذر ماه و مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه با حضور رئیس جمهور در نیمه اول بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.


علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22485299 تماس حاصل نمایند.

 

لیست کامل اطلاعیه ها و بخش نامه ها