لینک

Skip Navigation Links

۱۳۹۶ چهاردهم اسفند برگزاری نشست ریاست دانشگاه پیام نور خواف آقای دکتر یوسفی با اعضای هیأت علمی گروههای علوم اجتماعی ، علوم تربیتی و الهیات در حوزه معضلات اجتماعی شهرستان

 

 

به منظور بررسی و تبیین مسأله مهم معضلات اجتماعی نشستی در دانشگاه پیام نور خواف با حضور اساتید حوزه علوم اجتماعی ، علوم تربیتی و الهیات برگزار گردید.در این نشست دکتر یوسفی در بیان اهمیت موضوع مواردی را عنوان و از اساتیدی که در این حوزه فعالیت دارند خواست که با همفکری و اعلام برنامه هایشان  به جهت مرتفع کردن معضلات اجتماعی در شهرستان پیشنهادات خود را بیان نمایند.رئیس دانشگاه پیام نور در توضیح این مهم افزود :اساتید دانشگاه الگوی رفتاری خیلی از دانشجویان هستند و این میطلبد که در رفتار و کردار خودمان یک سری وسواسهایی داشته باشیم مخصوصا در منطقه یا ناحیه ای که ممکن است کاستی هایی هم وجود داشته باشد.وی در ادامه گفت:خواهشی که من از اساتید دارم اینست که در حوزه مسائل اجتماعی ، اخلاقی و ... در کلاس درس صحبت کنند.آن چیزی که فردا در جامعه در درجه ی اول دیده می شود رفتار اجتماعی فارغ التحصیل است و اگر پذیرفته شد سراغ تخصص می روند. شما نمایندگان دانشگاه در مجموعه اساتید هستید و این انتظار است که اساتید الگوی عملی در نظم و انضباط کاری، در رفتار اجتماعی و موضع گیری در قبال مسائل اجتماعی در حوزه مسائل و معضلات منطقه برای دانشجویان باشند.
دکتر یوسفی در ادامه بیان کرد بنظر من استاد دانشگاه نباید فقط خودش و کلاسش را ببیند بلکه باید در قبال مسائل جامعه هم حساس باشد.
در ادامه جلسه اساتید هرکدام نقطه نظرات خود را در بیان موضوع عنوان کردند و نتیجه آن شد که برای کمک به سامان دادن وضعیت معضلات اجتماعی کارگاه های تربیتی و اخلاقی بیش از پیش برای دانشجویان در نظر گرفته شود و با توجیه آنها بتوان قدمی را در بهبود وضع اجتماع برداشت.

لیست کامل اطلاعیه ها و بخش نامه ها